Holding ve Grup Şirketleri Sigorta Çözümleri

Holding ve gruplar, bünyelerinde farklı iş kolları ve farklı büyüklükte şirketleri barındırırlar. Aynı zamanda farklı ülkeler ve farklı şehirler dolayısı ile de ekonomik, çevresel ve yasal değişkenlere sahiptirler.

Tüm bu değişkenler göz önüne alınarak en uygun sigorta ve risk yönetimi programının oluşturulması kadar, marka ve imajınızı korumak da temel felsefemizdir.

Kurumsal risk yönetim sistemimiz dışında, çalışan yan hakları paketlerimiz ile:

 

  • Sağlık
  • Hayat
  • Ferdi Kaza
  • Seyahat
  • Bireysel Emeklilik

 

alanlarında, holding ve gruplara, iç müşterileri olan çalışanlarının memnuniyetini ve bağlılıklarını artırma konusunda da destek sağlarız.

Çalışanlarınıza, Koalay Kart ile, bireysel sigorta hizmetlerini on-line ya da call center üzerinden indirimli olarak alabilecekleri özel bir hizmeti de kurumlarınıza hiçbir ek maliyet yansıtmaksızın sunarız.

 

Deneyimimiz

Telesure Sigorta olarak, farklı ülkelerde gösterdiğimiz faaliyetleri, yerel deneyimlerimiz ile harmanlayarak, çok değişkenli bu alanda üstün hizmet sunarız.

Aynı zamanda, yasaları, mevzuatları, global değişimleri ve gelecek senaryolarını da düzenli takip edip, yorumlayarak, analizlerimizi kurumunuzun çıkarlarını korumak için kullanırız.

 

Telematrix ® Programımız

Telematrix®, kurumumuza özel bir yazılım ile yönetilen “Risk Yönetimi Sistemi” dir.

Kapsamlı bir sigorta poliçesi, risk durumunda finansal kayıplarınızı karşılar. Bu, kurumunuz için stratejik gelecek güvencesi sağlayan bir “Gerek Şart”tır. “Yeter Şart”ı ise ancak, doğru kurgulanan ve uygulanan bir “Risk Yönetimi” programı ile sağlayabilirsiniz.