Sigorta ve Reasürans Brokerliği, Telesure©

Globalde 500 ofis ve 25.000 sektör profesyoneli ile 24 saat 365 gün kesintisiz sunmaya çalıştığımız hizmetlerimiz, her konuda müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra, risk yönetimi ve sigorta danışmanlığı, hasar ve operasyon yönetimi konularını da kapsıyor. Müşterilerimizin faaliyetinin bulunduğu farklı coğrafyalarda hem lokal hem de global sigorta ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Gerektiğinde bu piyasalara reasürans desteği sağlayarak süreklilik arz eden bir hizmet ağı oluşturma gayreti içindeyiz.

Aileniz, işiniz, kendiniz için hayatınızın her alanında karşılaşabileceğiniz risklere uygun çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Kurumsal Hizmetler

Riskin Değerlendirilmesi

Kurumların faaliyet konularına göre riskler değerlendirilir. Bu risklerden her birinin gerçekleşmesi halinde olası zararlar belirlenir. Bu veriler doğrultusunda planlama yapılır.

  • Teknik olarak hasar önleme çalışmaları.
  • Acil durum / kriz planlaması.
  • Planlama ve back-up prosüdürlerinin oluşturulması.
  • Darboğazların yok edilmes çalışmaları

Risk Planlaması

Brokerliğimiz detaylı çalışmalar neticesinde, tercih edilen risk finansman modeline uygun sigorta programının belirlenmesi, operasyon ve hasar yönetimi hizmetlerini üstlenir.

hizmetler-img-1
hizmetler-img-2

Bireysel Hizmetler

Koşulsuz Müşteri Memnunyeti

Yaşam kalitesini korumak temel felsefesi ile uzmanlığımızı, ekonomik endişelerinizi ortadan kaldırmak ve koşulsuz memnuniyetinizi sağlamak için kullanıyoruz.

Bütünsel Yaklaşımlar

Deneyimlerimiz ile öngörebildiğimiz risklerinizin  bütünsel ürün paketleri ile  teminat altına alınmasını sağlıyoruz.

Özgün Çözümler

Bireysel Müşterilerimiz için uzun soluklu bir yol arkadaşı olayı hedefliyoruz. Müşteri temsilcilerimiz bu yaklaşımla uzmanlığını gereksinimleriniz için kullanıyor ve özgün çözümler üretiyor.

Bizimle iletişime geçmek için

iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim