Sistemli ve sonuç odaklı yaklaşım: Telematrix©

Telematrix, kurumunuza özel bir yazılım ile yönetilen risk yönetimi sistemidir.

Çalıştığımız müşterilerimizin içinde bulunduğu sektöre özel risklerini tespit edebilmek ve güncel risk profillerini belirleyebilmek amacıyla, şirketimizin profesyonel risk mühendislerinin yaptığı saha çalışmasının ardından, alınan bilgilerin Telematrix adını verdiğimiz, şirketimize özel yazılım programı ile işlenmesi akabinde hazırlanan risk yönetim raporları ile müşterilerimize hem güncel risklerinin belirlenerek, sigorta ihtiyaçlarının karşılanması hem de sigorta şirketlerinin daha iyi şartlarda fiyatlama yapabilmesi konusunda büyük kolaylık sağlamaktayız. Bu çalışma sektöre özel hazırlamış olduğumuz Telesure özel şartları ile de destekleniyor.

01
Risk Analizi

Operasyonel, finansal ve çevresel riskler, insan kaynağı ve 3. şahıs sorumluluklarınız değerlendirilir ve olası riskler belirlenir.

02
Gap Analizi

Kriz anında önceliklerin belirlenmesi, kaynakların paylaştırılması, verilerin kurtarılması, krizin başarı ile yönetilip kurumun ayakta kalması amaçlanır.

03
Kriz Yönetimi ve İletişimi

Krizin önlenebilmesi ya da etki alanının daraltılabilmesi için deneyimlerimizle yazılımımızda kriz yönetimi senaryonuzu oluştururuz.

04
İş Kurtarma Planları

İş kurtarma planımız, tüm finansal kayıpları kanuni yükümlülükleri ve imaj kurtarma çalışmalarını da içeren bir geri kazanma adımıdır.

05
Bütünsel Etki Analizi

faaliyetin devamlılığını sağlamak için gerekli kaynakların belirlenmesi ve planlanması adımlarını içermektedir.

06
Önleyici Faaliyetler

Olası riskleri önceden düşünür, listeler ve tüm bunlara karşı yapılabilecek önleyici ve düzeltici faaliyetlere kurum analizinizde yer veriririz.

07
Raporlama

Telematrix, müşteri dostu yapısı ile yapılan tüm analizleri içeren özgün ve esnek raporlama seçenekleri sunar.

Bizimle iletişime geçmek için

iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim