Yasal Uyarılar

1. (www.telesure.com.tr) web sitesinde (“Site”), yer alan tüm bilgilerin, taahhüt edilmemek ile birlikte, doğru, tam ve güncel olması amaçlanmaktadır. Söz konusu bilgiler, açık veya zımni herhangi bir beyan veya taahhüt olmaksızın temin edilmektedir. Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. (“Telesure”), Sitede yer alan herhangi bir bilginin uygunluğuna veya kesinliğine ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Telesure, işbu Sitedeki herhangi bir hata veya ihmale ilişkin olarak da herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Sitede yer alan bilgiler ve Sitenin içeriği herhangi bir bildirime tabi olmaksızın Telesure tarafından değiştirilebilir.

3. Telesure herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, her zaman Sitenin faaliyetlerini veya Sitede sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti durdurabilir veya sona erdirebilir.

4. Telesure tarafından yaratılmak ve geliştirilmek suretiyle veya Telesure’un talimatlandırılması üzerine Site’de yer alan her türlü işe ilişkin telif hakkı Telesure’a aittir.

5. Telesure tarafından tescil edilmiş markalar Telesure’a aittir. Söz konusu bu markalar Telesure tarafından açıkça izin verilmedikçe asla bir başkası tarafından kopyalanamaz, iletilemez veya kullanılamaz.

6. Üçüncü kişilere yapılan herhangi bir atıf veya üçüncü kişilerin ürün, hizmet veya yöntemlerinin kullanımı hiçbir şekilde Telesure tarafından bir tavsiye, onay, işbirliği veya söz konusu ürün, hizmet veya yöntemlere ilişkin bir ortaklık olarak anlaşılmayacaktır.

7. Telesure, Sitede sunulan bilgilerden veya bu bilgilere ilişkin olarak yapılan faaliyetlerden doğan dolaylı veya doğrudan herhangi bir zarardan ötürü herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.