TELESURE SİGORTA

BRADLEY DU CHENNE

Bradley, Witswatersrand Üniversitesi’nden İşletme Ekonomisi ve Pazarlama alanında şeref derecesiyle aldığı Ticaret Lisansı diplomasınının yanında aynı üniversiteden Hukuk alanında Ticaret Lisansı derecesine sahiptir.

Kariyerine 1992 yılında Güney Afrika’da bulunan Telesure Investment Holdings şirketinde yönetici adayı olarak başladı ve zaman içinde terfi ederek Ticari Sigorta ve İş Geliştirme biriminde üst düzey yönetici oldu. Görev ve sorumlulukları arasında strateji, ürün geliştirme, satış, poliçe yönetimi, sigorta talepleri, fiyatlandırma, sigorta aracılık ve bilgi işlem bulunuyor.

Bradley, Ocak 2014’te Koalay.com’un Operasyon Direktörü olarak atandı ve yakın zamanda Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’de CEO görevine getirildi.

MELTEM YİĞİT

Meltem Yiğit’in, Boğaziçi Üniversitesi’nin Uluslararası İlişkiler bölümünden Sosyal Bilimler Lisans Derecesi ve Ekonomi bölümünden Master derecesi bulunmaktadır. İkinci Master derecesini Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nden almıştır.

1988 ve 2002 yılları arasında bazı büyük sigorta şirketlerinde yönetici pozisyonlarında çalıştı ve Bayındır Sigorta’da Genel Müdürlük görevini üstlendi. 2002-2013 yılları arasında Martin & Martin’de hisse sahibi ve yönetim kurulu üyesi olarak yer aldı. GESİD’in (Genç Sigortacılar Derneği) eşkurucusudur. Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde genel müdür olarak görev yapmaktadır.

ALPER ZİYAL

Alper Ziyal 1992 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünden mezun oldu. İkinci diplomasını İstanbul Üniversitesi’nin Turizm bölümünden aldı. 1994’te mezuniyetinin ardından İstanbul’daki aile sigorta şirketine katıldı.

Yönetim Kurulu Eşbaşkanı ve Satış & Pazarlama Departmanı Direktörü olarak görev aldığı Martin & Martin’in kurucusudur. Ziyal aynı zamanda GYİAD’ın (Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği) üyesidir. Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nin ortağı ve Yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

STEVE KLINKERT

Stephen Klinkert, BGL Group Limited (Birleşik Krallık) ve Budget Insurance Company (Birleşik Krallık) de dahil olmak üzere uluslararası birçok Budget Group şirketinin Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesidir.

Stephen; Budget Holdings Limited (Guernsey), Australian Insurance Holdings Pty Ltd, Telesure Investment Holdings (Pty) Ltd (RSA) ve Auto and General Insurance Company Ltd’nin Asbaşkanıdır.

Güney Afrika, Birleşik Krallık ve Avustralya’da 30 yıllık deneyimi olan Stephen’in Ekonomi alanında lisans derecesi bulunmaktadır.

IAN LEECH

Ian Leech, BGL Group Limited bünyesinde 1997’den beri sırasıyla Asbaşkan Yönetici ve Grup Finans Direktörü olarak çalışmaktadır. Ian, BGL Group Limited bünyesinde Finans İşleri Müdürü olarak hizmet vermektedir. Başta hazine ve risk yönetimi olmak üzere hem bankacılık hem de sigortacılık alanında 24 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır.

Ian aynı zamanda Budget Holdings Group’un uluslararası holding şirketleri yönetim kurulunun bir üyesidir. Avustralya ve Bermuda’da sigorta sektörünün gelişimine destek olmuştur. Leeds Üniversitesi’nden Ekonomi dalında derecesi olan Leech, yeminli mali müşavir unvanına sahiptir.